General discussion / Obecná diskuze

The fourth part of Fallout

Re: General discussion / Obecná diskuze

Postby hRDLA » Sun Sep 30, 2012 7:26 pm

Taky bych si s vámi zahrál ( i když mi to moc nejde :D)
P.S.: Tunngle.
Image

Třikrát SLAVA Macraschley1mu za Fallouty!
User avatar
hRDLA
Novice
Novice
 
Posts: 8
Joined: Fri Sep 28, 2012 10:51 pm

Re: General discussion / Obecná diskuze

Postby Mopidu » Fri Oct 12, 2012 4:32 pm

Tak jsem poprvé potkala ghouly. Tam, na sever od Novacu. Nechápu proč mi ten člověko/ghoulo/tentočka říká Smoothskin když sám vypadá líp jak má postava a na supermutanty se mi zrovna nechce :D Navíc mám Boona jen asi 2 hodiny a už střílí líp jak já, někdy mě fakt zabijí, když je všude ticho a najednou on vyskočí a zařve "EAT THIS!" :D Většinou nepřítele dá na pár ran, já nestihnu ani trhnout nohou :D Jóóóóóó, musím se zlepšit :D
........................................................................................................................................................................
I like RAINBOW DOTS
User avatar
Mopidu
Adventurer
Adventurer
 
Posts: 46
Joined: Fri Oct 12, 2012 4:26 pm
Location: Dwemer Ruins in Elsweyr (don't ask why :D)

Re: General discussion / Obecná diskuze

Postby Arcan » Fri Oct 12, 2012 4:37 pm

:lol: :D :lol:

Jak řikám, Fallouty sou epický! :D
User avatar
Arcan
Warrior
Warrior
 
Posts: 408
Joined: Tue Sep 25, 2012 3:28 pm

Re: General discussion / Obecná diskuze

Postby Mopidu » Fri Oct 12, 2012 4:40 pm

No, hraju jen jeden, ale souhlasím :D
........................................................................................................................................................................
I like RAINBOW DOTS
User avatar
Mopidu
Adventurer
Adventurer
 
Posts: 46
Joined: Fri Oct 12, 2012 4:26 pm
Location: Dwemer Ruins in Elsweyr (don't ask why :D)

Re: General discussion / Obecná diskuze

Postby Arcan » Fri Oct 12, 2012 4:42 pm

:D :D

Fakt nemáš 1,2 nebo Tactics?? No to mi ani neřikej :D Si je kup, nebudeš litovat, i když u tak výborný hry to snad neni možný. ty dvě stovky za všechny díly autorům, dej :lol:
Last edited by Aeternitas on Fri Oct 12, 2012 4:48 pm, edited 1 time in total.
Reason: Warning
User avatar
Arcan
Warrior
Warrior
 
Posts: 408
Joined: Tue Sep 25, 2012 3:28 pm

Re: General discussion / Obecná diskuze

Postby Mopidu » Fri Oct 12, 2012 5:09 pm

No, ty starý už můj komp nerozjede, i trojku jsem zkoušela (půjčenou od kamaráda), jenže není Kompatibilní s Win7... Nefungujou mi ani věci jako Morrowind, Mass Effect 1 a 2, Neverhood, Duke Nukem atd. Prostě jen ty novější hry a ne, nevím čím to je, nevím co mám za komp, vím jen že má černou barvu, modře svítí a má Win7 Proffesional :D
........................................................................................................................................................................
I like RAINBOW DOTS
User avatar
Mopidu
Adventurer
Adventurer
 
Posts: 46
Joined: Fri Oct 12, 2012 4:26 pm
Location: Dwemer Ruins in Elsweyr (don't ask why :D)

Re: General discussion / Obecná diskuze

Postby Aeternitas » Fri Oct 12, 2012 5:10 pm

Mopidu wrote:No, ty starý už můj komp nerozjede, i trojku jsem zkoušela (půjčenou od kamaráda), jenže není Kompatibilní s Win7... Nefungujou mi ani věci jako Morrowind, Mass Effect 1 a 2, Neverhood, Duke Nukem atd. Prostě jen ty novější hry a ne, nevím čím to je, nevím co mám za komp, vím jen že má černou barvu, modře svítí a má Win7 Proffesional :D


Vetsina her jde na Win 7, ale je treba si pohrat s nastavenim grafiky a podobne. Starsi DOS hry pak fachaji pod DOSboxem.
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland

Re: General discussion / Obecná diskuze

Postby Mopidu » Fri Oct 12, 2012 5:16 pm

Mě se nechce se s tím tentočkovat, zatím to přežiju :D (Grafiku bych taky poštelovala, jenže se mi to ani nespustí)
Každopádně můj problém s kompem nechme bejt, ten se řešil už bžilionkrát a nikdá se na nic nepřilo a navíc, nemá být tohle o FNV? :D
........................................................................................................................................................................
I like RAINBOW DOTS
User avatar
Mopidu
Adventurer
Adventurer
 
Posts: 46
Joined: Fri Oct 12, 2012 4:26 pm
Location: Dwemer Ruins in Elsweyr (don't ask why :D)

Re: General discussion / Obecná diskuze

Postby Mopidu » Sun Oct 14, 2012 2:56 pm

Tak pomalu pokořuju svůj strach z Ghůlů, respektive "pokořuju" znamená "vyhýbám se", ale když už, tak je Boone stejnak zabije dřív než já :D furt z něj mám miniinfarkty, to ED-E, ten je hezky ticho a jen sem tam pípne :D archievment za hardcore mám v tahu, protože mi Boone umřel, tak jsem hardcore na chvíli vypnula a loadla jsem si to, na druhou stranu, kdyby umřel tak bych přestala mít záchvaty z toho jeho řvaní :D
........................................................................................................................................................................
I like RAINBOW DOTS
User avatar
Mopidu
Adventurer
Adventurer
 
Posts: 46
Joined: Fri Oct 12, 2012 4:26 pm
Location: Dwemer Ruins in Elsweyr (don't ask why :D)

Re: General discussion / Obecná diskuze

Postby Shoggot » Sun Oct 14, 2012 3:56 pm

Starší Fallouty jedou v pořádku i na Windows 7. Po nainstalování High-Res patche lze navíc upravit spoustu věcí.
User avatar
Shoggot
Scout
Scout
 
Posts: 127
Joined: Sat Sep 29, 2012 1:01 pm

Previous

Return to Fallout: New Vegas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests