Darkeniusovy Skladby

Re: Darkeniusovy Skladby

Postby Darkenius » Sat Feb 22, 2014 4:58 pm

takové BANG! :D
bude bude, ale abych vás všechny odpálil, tak je potřeba na jedné skladbě dělat aspon měsíc 8-)
doufám, že všeci z vás rádi ambient 8-)
Daemonium ab inferno.
User avatar
Darkenius
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
Dragonkiller
Dragonkiller
 
Posts: 7049
Joined: Thu Jul 04, 2013 4:49 pm
  topic author

Re: Darkeniusovy Skladby

Postby Koláč » Sat Feb 22, 2014 5:25 pm

Najprv vysvetli čo to ten ambient, je? :D
Jedenie a viera v Pána sú úžasné!
User avatar
Koláč
The Dark Forests Times
Cruel sun
Cruel sun
 
Posts: 9298
Joined: Sun Jul 14, 2013 10:01 pm
Location: Všade dobre, kde je jedlo, aj tam

Re: Darkeniusovy Skladby

Postby Vaana » Sat Feb 22, 2014 7:11 pm

Koláč wrote:Najprv vysvetli čo to ten ambient, je? :D

ImageImage
User avatar
Vaana
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
General
General
 
Posts: 3082
Joined: Thu Jan 31, 2013 6:07 pm
Location: Bažinný tábor

Re: Darkeniusovy Skladby

Postby Koláč » Sat Feb 22, 2014 8:13 pm

Pecka! :D
Jedenie a viera v Pána sú úžasné!
User avatar
Koláč
The Dark Forests Times
Cruel sun
Cruel sun
 
Posts: 9298
Joined: Sun Jul 14, 2013 10:01 pm
Location: Všade dobre, kde je jedlo, aj tam

Re: Darkeniusovy Skladby

Postby Kaiser » Thu Apr 14, 2016 6:32 pm

Mě se líbí Summon Beast, to je hodně pěkné, líbí se mi ta melodie na začátku a ke konci se to zase rozjede jako když se člověk trápí a pak se rozradostní :D

Já ale našel taky tohle, to mne zaujalo, Linkin Park pro mne je sám neposlouchatelný.
https://www.youtube.com/watch?v=LjTgewGxRaM
Tam jasně kraluje No More Hope, to je velká věc, Black Or White taky dost dobrý, vlastně skvělý bohužel nevim jestli má každý sílu vydržet těch deset sekund tudududum :D pak to tam je taky ale už ne tolik to tam trochu ruší . Immortal by byl dobrý ale tam je chvilku ta pasáž jak tam je to fidlání to je škoda co to je :O jinak super, The Pain je asi nejhorší to je strašný (pro mě :D ) New history taky dobrý!

Aet má pravdu, zpěv v tomhle chybí, já myslím že falešný zpěv lepší než žádný a když to bude hrozný tak ti to napíšem a ty to schováš a budem dělat že to nikdy nebylo :D
:)
Kaiser
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
Unknown hero
Unknown hero
 
Posts: 18441
Joined: Tue Sep 25, 2012 9:25 pm

Re: Darkeniusovy Skladby

Postby Darkenius » Fri Apr 15, 2016 9:00 pm

Dík, žes napsal. Už asi pár měsíců dělám na remaku alba Demon From Hell, ale tentokrát skoro všechny songy budou znít jinak. Budou jiné názvy samozřejmě, zůstanou však názvy jako Psycho, DFH, Into Darkness a přibyde pár songů z alba Misery. Inspirací je samozřejmě Linkin Park, ale také i Skillet, Cinema Bizarre, Red a Paramore. Mám hotových 13 instrumentalů a chystám vokální melodickou linku (dádadá, nánaná, lalalá). Podle toho se vytvoří text a ten se nazpívá. Nebude to vůbec snadné. Jednotlivé skladby prochází dvěma dohledy - hudebně náročnou ségrou a hudebně založeným kolegou z práce. Jsem zvědav, co z toho nakonec vznikne. Rád bych to dostal nějakým způsobem i do rádia.

Kaiser wrote:Mě se líbí Summon Beast, to je hodně pěkné, líbí se mi ta melodie na začátku a ke konci se to zase rozjede jako když se člověk trápí a pak se rozradostní :D

Jo, tahle skladba má přesně takhle působit. 8-)

Kaiser wrote:Tam jasně kraluje No More Hope, to je velká věc, Black Or White taky dost dobrý, vlastně skvělý bohužel nevim jestli má každý sílu vydržet těch deset sekund tudududum :D pak to tam je taky ale už ne tolik to tam trochu ruší . Immortal by byl dobrý ale tam je chvilku ta pasáž jak tam je to fidlání to je škoda co to je :O jinak super, The Pain je asi nejhorší to je strašný (pro mě :D ) New history taky dobrý!

Co k tomu říct... Baví mě tvořit divné songy, které dokážou znít strašně. Ale myslím si, že celkově album Destruction se mi povedlo nejvíc. :D
Daemonium ab inferno.
User avatar
Darkenius
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
Dragonkiller
Dragonkiller
 
Posts: 7049
Joined: Thu Jul 04, 2013 4:49 pm
  topic author

Previous

Return to Fanart music and sounds

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron