Infernum to mieszanka nieba i piekła, ucieleśnienie dobra i zła, nadziei i rozpaczy. To, co pozostaje ukryte w wąwozach i klifach w głębi wyspy, mogłoby powstać jedynie w mrocznej wyobraźni prawdziwego szaleńca.

HISTORIA: Przybywasz na wyspę jako rozbitek, człowiek rozpaczliwie poszukujący jakiegoś sposobu ratunku, stojący na wybrzeżu oszałamiająco pięknej wyspy. Przed tobą rozciąga się jedynie gęsta dżungla, zanurzona w ciemnozielonej mgle, wypełniona poruszającymi się cieniami. Z lasu dochodzą dziwne ryki. Coś ukryte zostało w głębi wyspy, jednak nie masz pojęcia co. W końcu ciekawość zwycięża, a jak wiadomo stanowi również pierwszy stopień do piekła.

(SPOILER): Dziwne stworzenia opanowały wyspę i zniewoliły nieszczęsnych ludzi. Nie są to ludzie, ani zwierzęta, lecz jakieś maszkary rodem z najgorszych koszmarów. Jednak nie są jedynymi mieszkańcami wyspy. Gdzieś w głębi ziemi ukrywa się tajemnicza społeczność mrocznych czarnoksiężników. Lecz ich cele i środki, jakimi dysponują, są nieznane. Wydostanie się nie będzie tak proste, jak mogłoby się to początkowo wydawać.

LOKACJA: Krajobraz jest bajeczny, pozornie idylliczne, cudowne miejsce ukryte pośród mórz. Jednak po uważnym rozejrzeniu się, okazuje się, że to piekło na ziemi, kraina potworów i bestii. Przetrwanie jednego dnia na wyspie jest niczym przeżycie całego swego życia na kontynencie.


INFORMACJE TECHNICZNE:

OGÓLNE: To samodzielna modyfikacja do gry Gothic II: Noc Kruka.

WYMAGANIA: Gothic2 v2.6, Dodatek, Gothic2 Playerkit 2.6f, Gothic2 ReportVersion(!!!).

INSTALACJA: Skopiuj plik Infernum_CZ.ini do folderu [Gothic2]/System; pliki InfernumB_CZ.mod, InfernumS_CZ.mod i InfernumD_CZ.mod skopiuj do folderu [Gothic2]/Data/ModVDF.

ZAWARTOŚĆ: Nowy świat; Wielu NPCów; Nowe zadania; Włamywanie, nauczyciele; Różne ekrany ładowania; Częściowy dubbing; Ukryte skarby; Wiele gatunków zwierząt; Nowe tekstury, nowe przedmioty; Opisy kolorystyczne zwierząt, NPCe zależne od nastroju; Krwawe miejsca na ekranie; i więcej.

GRUPA: Grupa obejmuje poza mną kilka osób z czechosłowackiej społeczności Gothica.

TWÓRCY: The Dark Mages Mod Team (Aeternitas, Dyrian, Gaz, Sir Raven)
Główny wątek Aeternitas.
Historie, zadania: Aeternitas, Sir Raven.
Model świata: Aeternitas (pomysł), Dyrian (modelowanie).
Obiekty 3D, VOBy: Gaz.
Tekstury: Aeternitas, Gaz.
Spacer: Aeternitas.
Skrypty: Aeternitas, Sir Raven.
Dubbing: Aeternitas.
(Inne: Sektenspinner (pakiet Ikarus, Floats); Gottfried, Lehona (LeGo); Dark Soulreaver, Freddy, Gottfried, Masta of Disasta, Milgo, Pyrika, Sweil (kilka tekstur potworów), König Rhobar123, Kurzer (kilka tekstur środowiska).)

WYDANIE (Pierwszej grywalnej wersji): ?.

STATUS: Mod jest już grywalny, da się ukończyć kilka questów.

 

OGÓLNE:


 

Oryginalny język modyfikacji jest czeski.

Proszę, zostawiajcie komentarze, sugestie, opinie, pytania albo choć kilka słów; wszystko to jest bardzo ważne dla projektu. Gdy zaobserwuję wasze zainteresowanie, będę pracować szybciej i prawdopodobnie lepiej. Brak reakcji będzie bardzo zniechęcający. Wydaje mi się, żę dodałem dość informacji do dyskusji. Można się w nią włączyć na kilka sposobów. Otworzyłem tematy na kilku forach:

POBIERZ: -

POBIERZ (stary): -