Infernum je spojení ráje a pekla, zosobnění dobra i zla, nadějí i zoufalství. To, co se skrývá v roklích a útesech za břehy ostrova se nachází jen v nejtemnějších představách šílenců.

PŘÍBĚH: Přicházíš na ostrov jako trosečník, zoufalý člověk hledající spásu na břehu úžasně krásného ostrova. To, co je před tebou, je jen hustá temná džungle ponořená na zelené mlhy, plná pohybujících se stínů. Podivné skřeky vycházejí z pralesa. Něco je tam hlouběji na ostrově, ale nevíš, co to je. Ale zvědavost je silnější, a právě zvědavost je to, co přináší smrt.

(SPOILER): Zvláštní bytosti ovládají ostrov a zotročují nebohé obyvatele. To nejsou lidé ani zvířata. To je něco děsivého jako noční můra z hlubokých snů. Nejsou to ale jediní obyvatelé ostrova. Někde v hlubinách země skrývá se tajemné společenství temných mágů. Co ale tito mají v úmyslu, není známo. Dostat se odtud nebude vůbec tak snadné, jak se může zdát.

MÍSTO: Krajina je to pohádková, na první pohled úžasné idylické místo skryté uprostřed moří. Na pohled druhý je to peklo na zemi, země stvůr a bestií. Přežít jeden den na ostrově je jako prožít celý život na pevnině.


TECHNICKÉ INFORMACE:

OBECNĚ: Toto je samostaná modifikace pro hru Gothic II: Die Nacht des Raben.

POŹADAVKY: Gothic2 v2.6, Addon, Gothic2 Playerkit 2.6f, Gothic2 ReportVersion(!!!).

INSTALACE: Vložte soubor Infernum_CZ.ini do složky [Gothic2]/System; vložte soubory InfernumB_CZ.mod, InfernumS_CZ.mod a InfernumD_CZ.mod do složky [Gothic2]/Data/ModVDF.

VLASTNOSTI: Nový svět; Mnoho NPCs; Nové questy; Páčení zámků, učitelé; Různé nahrávací obrazovky; Částečný dubbing; Skryté poklady; Mnoho druhů zvířat; Nové textury; Nové objekty; Barevné popisky zvířat, NPCs podle nálady; Krvavé skvrny na obrazovce a jiné.

TÝM: Tým obsahuje kromě mě několik lidí z československé Gothic komunity.

CREDITS: The Dark Mages Mod Team (Aeternitas, Dyrian, Gaz, Sir Raven)
Main story by Aeternitas.
Stories, quests: Aeternitas, Sir Raven.
World model: Aeternitas (main idea), Dyrian (modelling).
3D objects, VOBs: Gaz.
Textures: Aeternitas, Gaz.
Spacering: Aeternitas.
Scripting: Aeternitas, Sir Raven.
Audio dubbing: Aeternitas.
(Other: Sektenspinner (Ikarus-Skript-paket, Floats); Gottfried, Lehona (LeGo); Dark Soulreaver, Freddy, Gottfried, Masta of Disasta, Milgo, Pyrika, Sweil (some monster textures), König Rhobar123, Kurzer (some environment textures).)

VYDÁNÍ (první hratelné verze): ?.

STAV: Mod už je hratelný, je možné splnit i několik questů.

 

OBECNÉ VLASTNOSTI:


 

Původní jazyk modifikace je čeština.

Prosím pro projekt je důležitá rovněž reakce Gothic komunity a tedy každého jejího člana. Proto přivítáme komentáře, návrhy, názory, otázky. Pokud bude zájem velký, budeme jistě pracovat mnohem rychleji a lépe, když nebude žádný nebo malý, tak to bude docela demotivující. Myslím, že jsem udal už hodně informací k diskuzi. Pro reakce můžete použít například jedno z následujících fór. Výběr podle jazyka:

DOWNLOAD: -

DOWNLOAD (old): -