Gothic/Gothic II - Průzkum

Forum concerning all the Gothics

Re: Gothic/Gothic II - Průzkum

Postby Aeternitas » Wed Mar 15, 2017 9:02 pm

Richie wrote:1Q: Co je vaše nejoblíbenější místo v Kolonii kde se cítíte jako doma?

1A: Takých miest bolo viacej. Záležalo od nálady, typu hrania a môjho životného postavenia. Ale jednoznačne po prírodnej a melancholickej stránke mojej osobnosti je to jednoznačne malý tábor s jaskyňou v zemi orkov. Tam, kde je v G2 ukrytý Diego s rudou. Toto miesto som si vždy rád pomocou marvina prispôsoboval svojim predstavám... milé romantické miesto, kde som si pohodlne večer sadol na poleno, varil som si guláš, načúval zvukom prírody - sovy, cvrčci a do toho bublala voda. Rád som z inventára povyhadzoval veci a naukladal ich nejak, urobil som si z toho doslova môj domov. Keď som ako mladší mával depky, toto bolo to miesto, kde som si večer po celom dni sadol, privolal si vlka (zmenil ho cez marvina aby bol kamarát) a skoro vypustil slzu po vnútornej túžbe byť tam v tomto momente... v jaskyni som si zariadil interiér, naukladal kožušiny, potraviny, zapálené luciferky, ktoré pekne osvetlovali priestor. Skutočné miesto, kde som vtedy chcel byť... ďaleko od spoločnosti, ľudí, zahĺbený vo vlastných myšlienkach a vychutnávajúc si krásy prírody a noci, popri mojom vernom pejskovi, ktorý by ma počas chladnej noci ohrieval svojim mäkkým kožúškom.



Tak to musis stvorit v Tenebrisu. 8-) Tajne Richieho misto i s Richiem. 8-)
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland

Previous

Return to Gothic

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron