Gothic/Gothic II - Průzkum

Forum concerning all the Gothics

Gothic/Gothic II - Průzkum

Postby Vaana » Mon Mar 13, 2017 12:45 am

Abych potvrdil moji spekulaci spouštím tento menší průzkum ohledně světa Gothic
Až dostanu dostatek odpovědí tak napíšu zda-li je spekulace pravdivá nebo ne.
Připravil jsem si celkem 14 otázek. U většiny otázek stačí odpovědět jen jedním slovem. Byl bych ale rád kdyby jste každou odpověď více rozepsali. např.

1Q: Co je vaše nejoblíbenější místo v Kolonii kde se cítíte jako doma?
1A: Nejradši mám místo X. Mám ho nejradši protože...

Rád bych také zmínil že nemusíte zodpovědět každou otázku ale můžete si vybrat.
Pokud nebudete odpovídat na vybranou otázku jednoduše ji ponechte prázdnou.

Otázky
SPOILER:
Click for unhide text.
V1

1Q: Co je vaše nejoblíbenější místo v Kolonii kde se cítíte jako doma?
1A:

2Q: Jaká je v G1 vaše oblíbená guilda ke které se vždy přidáte a proč?
2A:

3Q: Připadá že některá místa v Kolonii i po spoustu letech hraní moc neznáte? Nebo naopak že některá znáte až příliš? Pokud ano napište jaká.
3A:

4Q: Jaké je podle vás nejzajímavější nebo nejhezčí místo v Kolonii?
4A:

5Q: Jaký byl váš první pocit když jste v G2 vstoupili do staré známé Kolonie?. Vybavily se vám nějaké vzpomínky?
5A:

6Q: Jak jste se cítili když jste zjistili že starý tábor celý rozbořen?
6A:

7Q: Vadí vám že celé východní pobřeží společně s bažinným táborem je nedostupné kvůli skřetí zdi ?
7A:

8Q: Místa jako: Stará citadela nebo Nový tábor jsou rozbořeny a obsazeny draky. Vadí vám to? Chybí vám to co bylo zníčeno?
8A:

9Q: Co ja vaše nejoblíbenější místo v Khorinisu kde se cítíte jako doma?
9A:

10Q: Jaká je v G2 vaše oblíbená guilda ke které se vždy přidáte proč?
10A:

11Q: Připadá že některá místa v Khorinisu i po spoustu letech hraní moc neznáte? Nebo naopak že některá znáte až příliš? Pokud ano napište jaká.
11A:

12Q: Jaké je podle vás nejzajímavější nebo nejhezčí místo v Khorinisu?
12A:

13Q: Nejoblíbenější nebo nejzajímavější místo v Jharkendaru?
13A:

14Q: Kdyby jste měli seřadit od 1(nejlepší)-4(nejhorší) světy které máte nejradši tak by to bylo jak? Máte na výber z: Kolonie G1,Kolonie G2, Khorinis, Jharkendar
14A:
This spoiler hides texts, important information, surprices (games, ...) and so on.
ImageImage
User avatar
Vaana
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
General
General
 
Posts: 3082
Joined: Thu Jan 31, 2013 6:07 pm
Location: Bažinný tábor
  topic author

Re: Gothic/Gothic II - Průzkum

Postby Darkenius » Mon Mar 13, 2017 7:31 pm

V1

Už dlouho jsem nehrál Gothic, takže mé odpovědi budou spíše založeny na mě jako osobu, která ztroskotala v kolonii než jako hero bezejmenný.

1Q: Co je vaše nejoblíbenější místo v Kolonii kde se cítíte jako doma?
1A: Moje nejoblíbenější místo je pravděpodobně Sektovní tábor, protože je tam klid a pohoda a nikdo vás tam nebije a nemučí ani z vás nevymáhá dluhy. Jediné, co tam musíš dělat je vzývání Spáče, kouřit trávu z bažin a sbírat ji. Pohoda. Pokud se cítím navíc, tak můžu trénovat a stát se templářem a jít do akce.

2Q: Jaká je v G1 vaše oblíbená guilda ke které se vždy přidáte a proč?
2A: Řekl bych, že tábor Sektářů. Ale když hraji za hera, tak jednoznačně gilda ve Starém táboře, kvůli Diegovi za to, jak zachránil hera před Bullitem.

3Q: Připadá že některá místa v Kolonii i po spoustu letech hraní moc neznáte? Nebo naopak že některá znáte až příliš? Pokud ano napište jaká.
3A: Přijde mi, že Starý tábor znám až moc. Za to Spáčův chrám a stará citadela jsou mi pořád záhadou. Taky horská pevnost mě dost zajímá.

4Q: Jaké je podle vás nejzajímavější nebo nejhezčí místo v Kolonii?
4A: Jezírko kousek od skřetí arény. Takové pěkné romantické místo.

5Q: Jaký byl váš první pocit když jste v G2 vstoupili do staré známé Kolonie?. Vybavily se vám nějaké vzpomínky?
5A: Jé, těch vzpomínek bylo. Jako první vzpomínka se mi vybavila příchod do Kolonie v G1 a ta Bullitova hláška "Welcome to the colony!". Byl jsem velice mile překvapen, když jsem se vrátil do Kolonie.

6Q: Jak jste se cítili když jste zjistili že starý tábor celý rozbořen?
6A: Byl jsem z toho docela zklamaný, ale pak jsem si na to zvyknul.

7Q: Vadí vám že celé východní pobřeží společně s bažinným táborem je nedostupné kvůli skřetí zdi ?
7A: Osobně mi to vadí. Dokonce jsem kvůli tomu voboval Hornické údolí, abych to za těmi zdmi trochu oživil a přidal tam spoustu skřetů.

8Q: Místa jako: Stará citadela nebo Nový tábor jsou rozbořeny a obsazeny draky. Vadí vám to? Chybí vám to co bylo zníčeno?
8A: Chybí, byly to docela pěkná místa. I když na druhou stranu mi ten Nový tábor zase tolik nevadí. Ten sníh a ta zima okolo mi to tam celkově nahradily.

9Q: Co ja vaše nejoblíbenější místo v Khorinisu kde se cítíte jako doma?
9A: Dalo by se říct, že samotné město Khorinis. Je tam spousta obyvatel a docela rušno.

10Q: Jaká je v G2 vaše oblíbená guilda ke které se vždy přidáte proč?
10A: Jednoznačně žoldáci, protože je tam velká volnost a nemusí mi rozkazovat otravný Lord Hagen. Ale za hera se vždy přidám k milici, protože je to správné.

11Q: Připadá že některá místa v Khorinisu i po spoustu letech hraní moc neznáte? Nebo naopak že některá znáte až příliš? Pokud ano napište jaká.
11A: Opuštěný ostrov u Khorinisu, vždy mě zajímalo, proč tam piráti schovávají své cennosti. Pak ta skrytá jeskyně za trolím údolím.

12Q: Jaké je podle vás nejzajímavější nebo nejhezčí místo v Khorinisu?
12A: Jezírko u Xardasovy věže.

13Q: Nejoblíbenější nebo nejzajímavější místo v Jharkendaru?
13A: Celkově mám rád většinu míst v Jharkendaru, ale kdybych měl říct pouze jedno, tak ta tajná jeskyně, za kterou dostaneš stunt bonus.

14Q: Kdyby jste měli seřadit od 1(nejlepší)-4(nejhorší) světy které máte nejradši tak by to bylo jak? Máte na výber z: Kolonie G1,Kolonie G2, Khorinis, Jharkendar
14A: 1- Kolonie G1
2- Jharkendar
3- Khorinis
4- Kolonie G2/Hornické údolí
Daemonium ab inferno.
User avatar
Darkenius
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
Dragonkiller
Dragonkiller
 
Posts: 7049
Joined: Thu Jul 04, 2013 4:49 pm

Re: Gothic/Gothic II - Průzkum

Postby Vaana » Mon Mar 13, 2017 11:13 pm

Perfektní. vzorové odpovědi 8-)
Darkenius wrote:Už dlouho jsem nehrál Gothic, takže mé odpovědi budou spíše založeny na mě jako osobu, která ztroskotala v kolonii než jako hero bezejmenný.

Překvapivě je nejlepší odpovídat dlouho poté co jsi naposledy hrál Gothic. Aby se mysl pěkně vyčistila od toho všeho co si jsi si znovu zapamatoval. Potom by měly zůstat jenom ty na pevno zapamatované vzpomínky, pocity a zkušenosti.
ImageImage
User avatar
Vaana
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
General
General
 
Posts: 3082
Joined: Thu Jan 31, 2013 6:07 pm
Location: Bažinný tábor
  topic author

Re: Gothic/Gothic II - Průzkum

Postby Aeternitas » Tue Mar 14, 2017 5:22 pm

Jsem na tom podobne jak Dark. G1, G2 ani G3 uz jsem nehral spoustu let. V posledni dobe hraju jen Tenebris. Drive jsem hral i nejake dalsi mody. Ale zakladni hry, to uz je davna historie. Takze nektere otazky se tezko pak odpovidaji.

1Q: Co je vaše nejoblíbenější místo v Kolonii kde se cítíte jako doma?
1A: To se neda tak rict. Ale pekne byly v G1 temne lesy. Bylo to vubec v G1? :D

2Q: Jaká je v G1 vaše oblíbená guilda ke které se vždy přidáte a proč?
2A: Uff, ja se pridaval tehda asi nejradsi k vzyvacum Space. Tehda.

3Q: Připadá že některá místa v Kolonii i po spoustu letech hraní moc neznáte? Nebo naopak že některá znáte až příliš? Pokud ano napište jaká.
3A: Dnes uz neznam skoro nic. Co si dobre pamatuju je Stary tabor a vubec tabory, mozna nejakou tu cestu mezi nimi. Pamatuju si taky finalni souboj se Spacem. A pak nejake dalsi mista. Sem tam neco jo, sem tam ne.

4Q: Jaké je podle vás nejzajímavější nebo nejhezčí místo v Kolonii?
4A: Jestli to bylo v G1, tak jsou to ty lesy. I Stary tabor je docela pekny. Novy tabor nic moc. Vzyvacsky taky je slabsi.

5Q: Jaký byl váš první pocit když jste v G2 vstoupili do staré známé Kolonie?. Vybavily se vám nějaké vzpomínky?
5A: Tehda, to je jasne. Jsem se na to tesil, si vzpominam. Pamatuju si, jak jsem tehda pomalu pronikal do Kolonie.

6Q: Jak jste se cítili když jste zjistili že starý tábor celý rozbořen?
6A: To uz si nepamatuju.

7Q: Vadí vám že celé východní pobřeží společně s bažinným táborem je nedostupné kvůli skřetí zdi ?
7A: Uz nevim. Ale jsou mody, ktere tu zemi oteviraji pro hrani. Treba Pobrezi kostlivcu, jestli me pamet neklame.

8Q: Místa jako: Stará citadela nebo Nový tábor jsou rozbořeny a obsazeny draky. Vadí vám to? Chybí vám to co bylo zníčeno?
8A: Kdyz me bude neco chybet z G1, muzu si zahrat G1. G2 je proste jiny zmeneny svet a tak to i beru.

9Q: Co ja vaše nejoblíbenější místo v Khorinisu kde se cítíte jako doma?
9A: Ve meste? Nebo na ostrove? Nejak mi v hlave utkvel ten prechod v prusmyku, kde na vas vystartuje molerat a jsou tam sipy v zemi a tak. Tezko rict, jestli je to nejoblibenejsi misto, ale je urcite zajimave a ma pohnutou historii.

10Q: Jaká je v G2 vaše oblíbená guilda ke které se vždy přidáte proč?
10A: Rad jsem se pridaval ke kovari. Vzdy ale je v tomto smyslu zavadejici.

11Q: Připadá že některá místa v Khorinisu i po spoustu letech hraní moc neznáte? Nebo naopak že některá znáte až příliš? Pokud ano napište jaká.
11A: Khorinis mesto i ostrov znam patrne komplet cely. Pamatuju si ho lepe nez G1. Tezko rict proc.

12Q: Jaké je podle vás nejzajímavější nebo nejhezčí místo v Khorinisu?
12A: Ta otazka uz tu byla, ne? Jeste me napadlo, ze banditsky hrad je docela romanticke misto. Ale je blbe, ze tam musite jit jen zabijet.

13Q: Nejoblíbenější nebo nejzajímavější místo v Jharkendaru?
13A: Hm, tam nemam takove misto. Ani si ho moc nepamatuju.

14Q: Kdyby jste měli seřadit od 1(nejlepší)-4(nejhorší) světy které máte nejradši tak by to bylo jak? Máte na výber z: Kolonie G1,Kolonie G2, Khorinis, Jharkendar
14A: Khorinis, Kolonie G1, Kolonie G2, Jharkendar.
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland

Re: Gothic/Gothic II - Průzkum

Postby Vaana » Wed Mar 15, 2017 3:14 pm

Skvělý dík 8-)

Aeternitas wrote:11A: Khorinis mesto i ostrov znam patrne komplet cely. Pamatuju si ho lepe nez G1. Tezko rict proc.

Možná na to mám odpověď 8-)
Proto jsem založil tento topic :)
ImageImage
User avatar
Vaana
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
General
General
 
Posts: 3082
Joined: Thu Jan 31, 2013 6:07 pm
Location: Bažinný tábor
  topic author

Re: Gothic/Gothic II - Průzkum

Postby Kaiser » Wed Mar 15, 2017 4:05 pm

Využil jsem darkovy šablony :)

1Q: Co je vaše nejoblíbenější místo v Kolonii kde se cítíte jako doma?
1A: těžká volba mezi Starým táborem a Bažiným. Starý má obrovské dva cheaty jednak je to centrum dění a jednak tam hraje ta nejpohodovější hudba jaká kdy ve hrách zazněla. Jedno jestli mne naháněli skřeti nebo jsem se zratil v lese, v táboře bylo bezpečno. Bažinný ale moc nezaostává, nakonec je to centrum dění v KE :), volím ale Starý.

2Q: Jaká je v G1 vaše oblíbená guilda ke které se vždy přidáte a proč?
2A: Moje nejoblíbenější gilda je Strážce. Líbí se mi že člověka z OC vyhodí a přidá se k jinému táboru, takový velký zvrat. Myslím že se pak pořád může i stát mágem...

3Q: Připadá že některá místa v Kolonii i po spoustu letech hraní moc neznáte? Nebo naopak že některá znáte až příliš? Pokud ano napište jaká.
3A: Ta pevnost na kopci, oblast kolem pohřebiště za skřetí zemí - tam se i klidně ztratím lololol, tábor u Svobodného dolu - fuj.

4Q: Jaké je podle vás nejzajímavější nebo nejhezčí místo v Kolonii?
4A: Celá oblast mezi Starým a Bažinným táborem. Moc pěkně zpracovaná.

5Q: Jaký byl váš první pocit když jste v G2 vstoupili do staré známé Kolonie?. Vybavily se vám nějaké vzpomínky?
5A: Těšil jsem se jako malé dítě. Vzpomínky byli na každém kroku :) Hlavně v průsmyku a na hradě.

6Q: Jak jste se cítili když jste zjistili že starý tábor celý rozbořen?
6A: Vyrazil jsem na draky hned abych jim utrhnul hlavu. Zabili mne. Alespoň že hrad zůstal. Od autorů to byl dobrý tah, opravdu to působí smutně. Idylka z G1 je zcela fuč.

7Q: Vadí vám že celé východní pobřeží společně s bažinným táborem je nedostupné kvůli skřetí zdi ?
7A: Já vám přiznám, nějak mi to při prvním hraní ani nedošlo. Prostě tam stojí palisáda, ok. Později jsem samozřemě pronikl za ní a to že tam není nic bylo trochu zklamání. Raději mám to co je v Návratech.

8Q: Místa jako: Stará citadela nebo Nový tábor jsou rozbořeny a obsazeny draky. Vadí vám to? Chybí vám to co bylo zníčeno?
8A: Chybí, byly to docela pěkná místa. I když na druhou stranu mi ten Nový tábor zase tolik nevadí. Ten sníh a ta zima okolo mi to tam celkově nahradily.

9Q: Co ja vaše nejoblíbenější místo v Khorinisu kde se cítíte jako doma?
9A: Když to vezmu kolem a kolem tak asi nejvíce se tomu blíží Xardasova věž.

10Q: Jaká je v G2 vaše oblíbená guilda ke které se vždy přidáte proč?
10A: V G2 jsou to asi žoldáci. Narozdíl od G1 jsou celkem sympatičtí.

11Q: Připadá že některá místa v Khorinisu i po spoustu letech hraní moc neznáte? Nebo naopak že některá znáte až příliš? Pokud ano napište jaká.
11A: Temný les. Hlavně poblíž majáku. Ten se povedl je opravdu nepřehledný. Oblast za Onarovou farmou ačkoliv posledně jsem ji zkoumal řádně.

12Q: Jaké je podle vás nejzajímavější nebo nejhezčí místo v Khorinisu?
12A: Váhám mezi farmou Lobarta a oblastí kolem pyramid.

13Q: Nejoblíbenější nebo nejzajímavější místo v Jharkendaru?
13A: Pirátský táborrrrr!!!!!!!!!

14Q: Kdyby jste měli seřadit od 1(nejlepší)-4(nejhorší) světy které máte nejradši tak by to bylo jak? Máte na výber z: Kolonie G1,Kolonie G2, Khorinis, Jharkendar
14A: 1- Kolonie G1
2- Jharkendar
3- Kolonie G2/Hornické údolí
4- Khorinis - ačkoliv k jeho cti je to největší svět plný života
Last edited by Kaiser on Wed Mar 15, 2017 5:44 pm, edited 1 time in total.
:)
Kaiser
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
Unknown hero
Unknown hero
 
Posts: 18441
Joined: Tue Sep 25, 2012 9:25 pm

Re: Gothic/Gothic II - Průzkum

Postby Vaana » Wed Mar 15, 2017 5:18 pm

Dík. :)

Nevím co přesně myslíš darkovou šablonou. Pokud myslíš ten styl xQ: a xA: tak to pochází zezhora když klikneš na ten spoiler
ImageImage
User avatar
Vaana
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
General
General
 
Posts: 3082
Joined: Thu Jan 31, 2013 6:07 pm
Location: Bažinný tábor
  topic author

Re: Gothic/Gothic II - Průzkum

Postby Kaiser » Wed Mar 15, 2017 5:45 pm

Myslim že jsem to celé skopíroval a jen přepsal odpovedi :ham:
:)
Kaiser
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
Unknown hero
Unknown hero
 
Posts: 18441
Joined: Tue Sep 25, 2012 9:25 pm

Re: Gothic/Gothic II - Průzkum

Postby Richie » Wed Mar 15, 2017 7:12 pm

Už som asi vyše 2 a pol roka nehral Gothic, takže vychádzam z čistého citu a spomienok.

---
1Q: Co je vaše nejoblíbenější místo v Kolonii kde se cítíte jako doma?

1A: Takých miest bolo viacej. Záležalo od nálady, typu hrania a môjho životného postavenia. Ale jednoznačne po prírodnej a melancholickej stránke mojej osobnosti je to jednoznačne malý tábor s jaskyňou v zemi orkov. Tam, kde je v G2 ukrytý Diego s rudou. Toto miesto som si vždy rád pomocou marvina prispôsoboval svojim predstavám... milé romantické miesto, kde som si pohodlne večer sadol na poleno, varil som si guláš, načúval zvukom prírody - sovy, cvrčci a do toho bublala voda. Rád som z inventára povyhadzoval veci a naukladal ich nejak, urobil som si z toho doslova môj domov. Keď som ako mladší mával depky, toto bolo to miesto, kde som si večer po celom dni sadol, privolal si vlka (zmenil ho cez marvina aby bol kamarát) a skoro vypustil slzu po vnútornej túžbe byť tam v tomto momente... v jaskyni som si zariadil interiér, naukladal kožušiny, potraviny, zapálené luciferky, ktoré pekne osvetlovali priestor. Skutočné miesto, kde som vtedy chcel byť... ďaleko od spoločnosti, ľudí, zahĺbený vo vlastných myšlienkach a vychutnávajúc si krásy prírody a noci, popri mojom vernom pejskovi, ktorý by ma počas chladnej noci ohrieval svojim mäkkým kožúškom.

---
2Q: Jaká je v G1 vaše oblíbená guilda ke které se vždy přidáte a proč?

2A: Komplikované. Pri Bratrstve ma vždy lákal ich pohodový a zároveň duchovný spôsob života. A zrejme by som volil guru, keby to bolo možné. Ale najčastejšie idem do Starého tábora, lebo tam je možné prestriedať snáď väčšinu gíld. Idem za stína, potom gardista, prípadne mág a potom ma príjmu do Nového tábora ko žoldáka, kde môžem spraviť kariéru aj ako mág - tým pádom ísť až na nekromancera. 8-)

---
3Q: Připadá že některá místa v Kolonii i po spoustu letech hraní moc neznáte? Nebo naopak že některá znáte až příliš? Pokud ano napište jaká.

3A: Dalo by sa povedať, že celú Kolóniu poznám až moc dobre... každý kút, každú postavu, väčšinu dialógov. To ma aj mrzí, nakoľko by som sa raz chcel aspoň na chvíľu vrátiť do čias, kedy som objavoval Gothic, poznal svet - nový svet a postupne si budoval istý cit. Nepoznal nič a bál sa kdekoľvek vkročiť, bral každý predmet aj keď nemal využitie. Ale priznám sa, že so Spáčovým chrámom som mal vždy problémy. Je to skutočne záhadné miesto, podobne aj Slobodný dol. Ale myslím, že to prvé sa dá vyriešiť nejakými zaujímavými modmi, ktoré - priznám sa - som moc nehral. To ma trochu mrzí.

---
4Q: Jaké je podle vás nejzajímavější nebo nejhezčí místo v Kolonii?

4A: Tých je rozhodne viac. Keby som mal napísať najzaujímavejšie, tak je to bažina. To miesto má zvláštnu atmosféru a vedelo ma trochu fascinovať. Nakoľko Sekťáci nie sú prvými obyvateľmi tej bažiny, vždy mi v hlave vznikala otázka... kto boli tí pred tým, čo postavili napríklad ten skalný chrám? Možno na to odpoveď je a nespomínam si na ňu, ale možno ani nie je. Pohľad na historické nezrovnalosti každého kúta Kolonie ma vie zfascinovať. Zaujímavá je aj napríklad stará Xardasova veža a stará citadela - tú by som zaradil aj medzi najkrajšie miesta. Ten romantický výhľad, hlavne pri západe slnka je jedinečný. A hlavne kúsok odtiaľ je môj milovaný táborček. Rozhodne ale nemôžem vynechať tábor hrdlozerov. Veľmi sa mi ľúbi jeho pozicovanie. Tam by som si vedel aj mnoho veci predstaviť, hlavne aj v spojitosti s jaskyňou, ktorá tam je.

---
5Q: Jaký byl váš první pocit když jste v G2 vstoupili do staré známé Kolonie?. Vybavily se vám nějaké vzpomínky?

5A: Nespomínam si, že by som to nejak príliš prežíval. Na každom rohu sa mi vynárala spomienka jedine. Čo ma zaskočilo bol jedine časový posun pri prvom vstupe. V noci to malo skutočne zvláštny nádych, najhoršia bola ale orientácia tam.

---
6Q: Jak jste se cítili když jste zjistili že starý tábor celý rozbořen?

6A: Myslím, že som mal dojmy ako z celej bývalej Kolónie. Príliš som to neriešil, občas nejaká spomienka a bol to spíš taký pocit temna. Ale svojim spôsobom ma to nemrzelo a akceptujem to ako fakt.

---
7Q: Vadí vám že celé východní pobřeží společně s bažinným táborem je nedostupné kvůli skřetí zdi ?

7A: Áno, toto mi už vadí a je to vec, ktorú podľa mňa autori mohli dotiahnuť. Ale zas, je to aj veľmi priestor pre kreativitu jedinca. Či už môže pri tej zdi stáť a zapojiť predstavivosť, či už niečo priamo vytvoriť a obohatiť ten svet. 8-) Každopádne je to veľmi melancholický pocit tam bezmocne stáť a nemôcť pohliadnuť na druhú stranu.

---
8Q: Místa jako: Stará citadela nebo Nový tábor jsou rozbořeny a obsazeny draky. Vadí vám to? Chybí vám to co bylo zníčeno?

8A: Vôbec. Je to nová vec, nová črta hry. Aj keď si viem predstaviť, že sa tam mohli viac vyblázniť, je to zaujímavé a tiež sa človeku vynoria spomienky. A pokiaľ mi to chýba, vždy si môžem zahrať prvý diel.

---
9Q: Co ja vaše nejoblíbenější místo v Khorinisu kde se cítíte jako doma?

9A: Takých oblastí je vesmes veľa, no najviac som sa cítim príjemne na ostrove, kde má gilda zlodejov ukrytý poklad. Odmala som chcel mať svoj vlastný ostrov a trochu som is ten sen plnil tu. Spravil som si to tu podobne ako v G1 pri tom tábore. Z jaskyne som si spravil útulný domov a rovno pri sebe mám pláž, rastliny... je to iná, ale veľmi príjemná idylka.

---
10Q: Jaká je v G2 vaše oblíbená guilda ke které se vždy přidáte proč?

10A: Sú mi veľmi blízki mágovia, aj keď som za mága ešte hru neodohral do konca. Ten kláštor má svojskú a záhadnú atmosféru, ktorá ma trochu vždy fascinovala. Som nejak od prírody celkom mág. Vždy ale väčšinou idem cestou milície a potom paladina. Nie, že by ma to nejak uspokojovalo, je to spíš najľahšia cesta, ktorou sa môžem vydať. Do učenia rád idem ku kováčovi. Dá sa u neho pomerne dobre zarobiť. Láka ma aj alchymista, ale nejak som sa k tomu nedopracoval.

---
11Q: Připadá že některá místa v Khorinisu i po spoustu letech hraní moc neznáte? Nebo naopak že některá znáte až příliš? Pokud ano napište jaká.

11A: Dalo by sa povedať, že svet poznám pomerne dobre, ale nie dokonalo. Vždy je čo objavovať. Dobre poznám mesto Khorinis. Ale napríklad lesy, ktoré sú vysoko-fascinujúce, poznám veľmi málo. Vždy a stávalo, že som zablúdil, ale nevadilo mi to až tak. Tá atmosféra ma tam udržala. Takže toto je vec, ktorú stále môžem objavovať a vždy ma prekvapí.

---
12Q: Jaké je podle vás nejzajímavější nebo nejhezčí místo v Khorinisu?

12A: Lesy. Jednoznačne sú to ohromujúce lesy a jaskyne. Dobré sú aj vrchy, keď je z nich pekný výhľad, esp. pri západe slnka. (lol, som celkom romantik :D )

---
13Q: Nejoblíbenější nebo nejzajímavější místo v Jharkendaru?

13A: Jharkendar nemám do detailu preskúmaný, ale asi by som vyvýšil bažinu. Nebezpečné a záhadné miesto. Cítim sa však veľmi príjemne na lúkach zaplnenými palmami a borovicami. Existuje jedno také miesto, sú tam aj nejaké ruiny, ale neviem ho už dobre popísať. Je odtiaľ prenádherný pohľad a keď mi do toho hrá tá jemná a idylická hudna Jharkendarská, nadobúdam pocit, že už mi nič nechýba. Za najzaujímavejšie miesto považujem Addanov chrám.

---
14Q: Kdyby jste měli seřadit od 1(nejlepší)-4(nejhorší) světy které máte nejradši tak by to bylo jak? Máte na výber z: Kolonie G1,Kolonie G2, Khorinis, Jharkendar

14A: Nespravodlivá otázka, ale odpoviem teda. 1) Kolonie G1 | 2) Jharkendar | 3) Khorinis | 4) Kolonie G2

---
Tak, to by bolo. Som sa trošíčku vymáčkol a dostal sa do nostalgia flow. :D
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit, posuere a, pede.
User avatar
Richie
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Man with the Whip
The Man with the Whip
 
Posts: 27514
Joined: Mon Sep 24, 2012 9:59 pm

Re: Gothic/Gothic II - Průzkum

Postby Vaana » Wed Mar 15, 2017 7:30 pm

Nádherně rozepsané 8-)
ImageImage
User avatar
Vaana
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
General
General
 
Posts: 3082
Joined: Thu Jan 31, 2013 6:07 pm
Location: Bažinný tábor
  topic author

Next

Return to Gothic

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron