Perky

Forum concerning all Fallouts

Re: Perky

Postby Kaiser » Sat May 03, 2014 9:50 am

Bayne, nedělej ze sebe krávu :whygod: :lunatic2:
:)
Kaiser
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
Unknown hero
Unknown hero
 
Posts: 18441
Joined: Tue Sep 25, 2012 9:25 pm

Re: Perky

Postby Velky Dyrian » Sat May 03, 2014 10:12 am

BayneCZ wrote:No dobre,dobre,...abyste se z toho nepo****..mimochodem,jak vite,ze ma postava nema(2 postavy aspon 2000 radku),ze nemam v rukavu nekolik dalsich veci (strukturnich funkci),...hmm..ja se tady na neco zeptam a ..,ale to je jedno
Psal jsem richiemu,ze budu do konce dubna indisp. Protoze sem se pripravoval na prijimacky,ted uz je potom a ja se mohu zase venovat sve praci..


BayneCZ wrote:Ale mam silny dojem,ze tu praci asi smaznu,..a odejdu kvuli urcitym lidem,..a ano,budu uz jmenovat napriklad Dyrian,ktery ze me dela idiota od zacatku,co tu sem..



Pro ohlašování neaktivity máme ve skupině příslušné topicy.
Na každého zde si utvářím vlastní názor ale z nikoho nic nedělám pokud to nedělá on sám ze sebe. Je to škoda, protože nikdy jsi mi nepřišel za idiota a ani jsem ho z tebe nikdy vědomě nedělal., zdál ses mi fajn.

Dobrá, skončilo ti období, kdy ve kterém jsi neměl čas. První, co jsi zde udělal je, že jsi napsal o radu u hry, kterou máš už pravděpodobně nějakou dobu rozehranou ale to je jedno. Ještě do toho se oháníš "titulem" TDMMT, takže si jsi vědom toho, že jsi členem TDMM ale i přes to, že už máš volný čas do naší skupiny nenapíšeš ani jedno jediné slovo a radši preferuješ hledání řešení tvého problému s hrou.


Třeba máš postavy s aspoň 2000 řádky jak píšeš, ale třeba taky ne, třeba taky jen blafuješ a třeba jsi jako většina lidí, kteří u nás v týmu bylI a to na počátku plní ambicí a postupem času, co je přešly ty "velké oči" tak se na to vykašlali a my jsme jim nestáli ani za pozdrav a už se u nás nikdy neukázali. Máš ještě šanci to dokázat, ale pamatuj, že jakmile jednou za sebou v TDMM zavřeš dveře, tak už budou zavřeny napořád, tak si to pořádně rozmysli.
Dubotchugh yIpummoH.
User avatar
Velky Dyrian
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
Dragonkiller
Dragonkiller
 
Posts: 5905
Joined: Tue Sep 25, 2012 5:04 pm

Re: Perky

Postby BayneCZ » Sat May 03, 2014 6:58 pm

Dyrian,..vecny,chladna hlava,nic ho nerozhodi,.. :) ..mozna jsme nezacali uplne nejlip,hadat se zde asi nebudeme,protoze se to nehodi a nestoji to za vsechno vybudovane..ustupuju...ale hodne me mrzi pristup treba Aeta ktereho si nesmirne vazim.
Titul TDMMT klidne pouzivat nebudu,(pokud to tak vadi),vim ze jsou zde lide,kteri by si ho zaslouzili mnohonasobne vice,do DMMT jsem nevstoupil pro tento titul,ani pro vazenost,...prisli jste mi proste jako dobra parta lidi,na kterou hra gothic zapusobila stejne,jako na me,a proto me mrzi,ze si vetsina lidi mysli opak...
User avatar
BayneCZ
Mercenary
Mercenary
 
Posts: 259
Joined: Sun May 26, 2013 6:26 pm
Location: Dark Valley

Re: Perky

Postby Aeternitas » Sat May 03, 2014 7:29 pm

Muj pristup je jednoduchy. Mame dobrou partu a mame v ni urcita pravidla. Tyto pravidla proste musi kazdy clen respektovat. Od kazdeho cekam, ze bude pomahat aktivne s projektem gildy, ci jinak prispivat v gilde. Od tebe ale nic takoveho nebylo. Mozna jsi neco napsal a udelal, ale o tom to neni, udelat neco, ale svou praci rozvijet a pokracovat v ni. Tvuj pristup byl nulovy. Pokud jsi mel problem, mel jsi postupovat podle pravidel. Pokud pravidla porusis a pak se ohanis tim, ze jsi nekomu rekl, to skutecne nebereme v potaz. Od toho jsme ty pravidla delali, aby byl rad a poradek.

Dalsi veci je titul clen TDMMT. Nejsi clenem TDMMT, jsi clenem TDM. To je obrovsky rozdil. Mozna jsi kdysi byl clenem TDMMT, ale mel jsi dlouho moznost ukazat, ze o to stojis i dal, coz z tve strany se nestalo. My jsme vsechny neaktivni lidi z TDMMT vyloucili a prelozili je do TDM. Bylo na to mnohokrat v gilde upozornovano a mnohokrat se o tom vedla diskuze. Kdykoliv jsi mel moznost ukazat svou praci. Protoze uprimne ted tvrdit, ze mas 2000 radku ci co u sebe, cos neposlal, je uzasne hrdinstvi. Co se me tyce, klidne to smaz, pokud chces. To je tva vec a my nikoho k nicemu nenutime.

Posledni veci, o ktere se chci zminit, je duvod tve nepritomnosti. At uz jsi se ucil ci pripravoval na cokoliv, tak abys nemel mesice cas lognout se do gildy - no promin, ale to me zrovna nepresvedcuje o tvem zajmu smerem k nasi gilde.

Co se tyce tveho pokracovani u nas. Dyrian to vystihl presne. Muzes dal pracovat s nami nebo nemusis. Je to tve rozhodnuti. Nikoho ale neosocuj, nikoho neoznacuj za blbce a podobne a rozhodne se neohanej tituly, ktere nemas a ktere si opravdu zaslouzi malokdo, protoze sam uznej, ze tvuj jeden maly prinos se neda srovnat s denno-denni obetavou praci Dyriana.

Pokud mas k tomu co rict, posli mi PM. Zbytecne to tady zahazujem spamem.
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland

Re: Perky

Postby BayneCZ » Sat May 03, 2014 7:54 pm

Asi uz ne...myslim,ze si asi nemame co rict..
User avatar
BayneCZ
Mercenary
Mercenary
 
Posts: 259
Joined: Sun May 26, 2013 6:26 pm
Location: Dark Valley

Re: Perky

Postby BayneCZ » Sun May 04, 2014 12:02 am

A vubec...kdyz si myslite,ze tyto mody jsou stredem vesmiru..jsem zvedavy jak je to s velikosti gothic komunity kolik lidi to bude hrat..50+vy ? :D :D :D
User avatar
BayneCZ
Mercenary
Mercenary
 
Posts: 259
Joined: Sun May 26, 2013 6:26 pm
Location: Dark Valley

Re: Perky

Postby Velky Dyrian » Sun May 04, 2014 12:20 am

BayneCZ wrote:A vubec...kdyz si myslite,ze tyto mody jsou stredem vesmiru..jsem zvedavy jak je to s velikosti gothic komunity kolik lidi to bude hrat..50+vy ? :D :D :D


Je to škoda, mrzí mě to, nemyslel jsem že jsi takový, jaký prostě jsi. Ještě před chvílí jsi mluvil o scriptech s tisíci řádky a teď se snažíš náš mód shazovat. Dokázal jsi tím, že jsi jako ostatní, kteří tu už byli. Myslíš si, že jsi mistr světa, před chvílí jsi tu psal, že se nebudeme hádat protože to za to všechno vybudované nestojí. Teď ? Teď jsi otočil a kašleš na vše co bylo, děláš ze sebe blbečka. Dokazuješ tím váhu svých slov a to jaký opravdu jsi. Už sem radši nic nepiš.
Dubotchugh yIpummoH.
User avatar
Velky Dyrian
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
Dragonkiller
Dragonkiller
 
Posts: 5905
Joined: Tue Sep 25, 2012 5:04 pm

Re: Perky

Postby BayneCZ » Sun May 04, 2014 12:25 am

Nerekl jsem ani o JEDNOM modu ze je spatny...velikost gothic komunity se zmensila,a to o dost ,je to bohuzel realita,na me uz to neni,je to na vas..

Jako mistr sveta se opravdu necitim..
User avatar
BayneCZ
Mercenary
Mercenary
 
Posts: 259
Joined: Sun May 26, 2013 6:26 pm
Location: Dark Valley

Re: Perky

Postby Aeternitas » Sun May 04, 2014 9:07 pm

Kolik jsi toho vytvoril Bayne? Sel jsem to schvalne spocitat. 134 radku kodu. Sikula. :troll:
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland

Re: Perky

Postby Kaiser » Mon May 05, 2014 5:59 pm

At je to jakkoliv, musím Baynovi gratulovat k 16 letům na světě... :)
:)
Kaiser
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
Unknown hero
Unknown hero
 
Posts: 18441
Joined: Tue Sep 25, 2012 9:25 pm

Previous

Return to Fallout

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron