General discussion about Risen I

Forum concerning Risen I

Re: General discussion about Risen I

Postby Richie » Sat Jul 27, 2013 12:05 pm

Zmena je život. :D Ale je pravdou, že ma to chytilo. :D
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit, posuere a, pede.
User avatar
Richie
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Man with the Whip
The Man with the Whip
 
Posts: 27514
Joined: Mon Sep 24, 2012 9:59 pm

Re: General discussion about Risen I

Postby Huro » Tue Jan 28, 2014 9:28 am

Cawte ludia mam na vas 1 otazku konkretne na tych kto hrali R1 za maga. Možno sa vam bude zdat že to sem nepatri lebo je to podla toho čosom čital bug no je to len otazka nie riešenie bugu preto to aj pišem sem.

Na risen fore som čital že dost hračov malo porblem za maga teda novica splnit Pallasovu skušku. Budem trochu konkretnejši. Ak hrate za inkvizici a nechate sa zajat inkbizici tak vam Pallas da skušku v ktorej mate ziskat v meste 4 plusove body pre inkvizici ale ak chcem hrat za maga tak musim tie plusove body ziskat ako nezavisli aby som dostal list od Carlose a tu je ten problem s Pallasem. Podla toho čo som čital tak my Pallas neda žiadnu skušku za maga a nebude s nim možne hovorit a Ignatius my neuzna Palasovu skušku aspon tak som to pochopil. Ale ludia to riešili pomocou cheatu a potom sa to vyriešilo. No ja som zasadne proti cheatum ak a použivam ich len vtedy ked je to fakt nutne no chcem sa spytat či neviete či ten path na risen ten najnovši neporavuje tento bug?
Alarm für Cobra 11
User avatar
Huro
Ishtar soldier
Ishtar soldier
 
Posts: 691
Joined: Mon Oct 22, 2012 1:00 pm
Location: Xardasova Veža

Re: General discussion about Risen I

Postby helpo1 » Tue Jan 28, 2014 10:28 am

Ja som vždy hral najnovší Risen a vždy mi to uznal bez problémov, takže neviem.
Image
User avatar
helpo1
Dragonkiller
Dragonkiller
 
Posts: 6012
Joined: Thu Feb 21, 2013 1:50 pm
Location: darkforests.info/forum

Re: General discussion about Risen I

Postby Huro » Tue Jan 28, 2014 10:43 am

No ja sa pytam aj preto lebo ked som pozeral zmeny v tom pathi tak tam nebolo pisane ake bygy su opravene. Ale ešte počkam na reakcie inych hračov a potom asi budem hrat ešte som pisal dvom hračom na gothicz Sz no ty sa zatial nezvali tak uvidim každopadne vdaka za rychlu odpoved helpo.
Alarm für Cobra 11
User avatar
Huro
Ishtar soldier
Ishtar soldier
 
Posts: 691
Joined: Mon Oct 22, 2012 1:00 pm
Location: Xardasova Veža

Re: General discussion about Risen I

Postby Velky Dyrian » Tue Jan 28, 2014 12:10 pm

Pamatuji si, že když jsem chtěl hrát za mága, potřeboval jsem nejdříve doporučení od jednoho mága ve městě a poté jít i s doporučením dobrovolně do kláštera. V takovém případě žádné komplikace nenastaly. Už je to dlouho co jsem ho hrál, ale pamatuji si, že jsem někde četl, že když tě inkvizice zajme a ty nemáš žádné doporučení, tak se můžeš přidat k inkvizici jen jako bojovník.
Dubotchugh yIpummoH.
User avatar
Velky Dyrian
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
Dragonkiller
Dragonkiller
 
Posts: 5905
Joined: Tue Sep 25, 2012 5:04 pm

Re: General discussion about Risen I

Postby helpo1 » Tue Jan 28, 2014 12:29 pm

Áno, tak to funguje. Pri nedobrovoľnom zregrutovaní (bez odporúčania od Carlosa) ťa do mesta pošle Pallas, pri dobrovoľnom ti namiesto svojej skúšky jednoducho povie, že si už užitočný bol a že mu to stačí.
Image
User avatar
helpo1
Dragonkiller
Dragonkiller
 
Posts: 6012
Joined: Thu Feb 21, 2013 1:50 pm
Location: darkforests.info/forum

Re: General discussion about Risen I

Postby Huro » Tue Jan 28, 2014 1:08 pm

Myslim že ste ma zle pochopili. Ja nemam na mysli vyber frakcie ale ked som novic a chcem byt magom tak musim splnit skušky a ked som novic tak my Pallas neda žiadnu ulohu ale neni vraj možnost povyšenia u ignatiuse či ako sa vola čital som to na fore risen http://forum.gothicz.net/viewtopic.php? ... lit=Pallas prečitajte si 1 a 2 stranu topicu tam o tom ludia pišu a vyriešili to cheatom lebo je to vraj len bug a neviem či tenpath ho opravuje alebo nie.
Alarm für Cobra 11
User avatar
Huro
Ishtar soldier
Ishtar soldier
 
Posts: 691
Joined: Mon Oct 22, 2012 1:00 pm
Location: Xardasova Veža

Re: General discussion about Risen I

Postby helpo1 » Tue Jan 28, 2014 2:13 pm

Ja ti rozumiem. To bola odpoveď na Dyriana. :D
helpo1 wrote:Ja som vždy hral najnovší Risen a vždy mi to uznal bez problémov, takže neviem.
Image
User avatar
helpo1
Dragonkiller
Dragonkiller
 
Posts: 6012
Joined: Thu Feb 21, 2013 1:50 pm
Location: darkforests.info/forum

Re: General discussion about Risen I

Postby helpo1 » Fri Apr 04, 2014 3:21 pm

Risen na GOGu, do zajtra navyše len za $3.99 (€2.89).
Image
User avatar
helpo1
Dragonkiller
Dragonkiller
 
Posts: 6012
Joined: Thu Feb 21, 2013 1:50 pm
Location: darkforests.info/forum

Previous

Return to Risen I

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron