Page 1 of 1

Obecná diskuse

PostPosted: Thu Oct 16, 2014 7:47 pm
by Kaiser
Na tuhle hru se těším opravdu hodně!
Hádám že to bude jednička, ovšem dořeší se všechny nedodělávky a trochu se to vylepší. Taky by mohl víc figurovat příběh. Opravdu by to mohla být hra roku ne li desetiletí!!!!

Re: Obecná diskuse

PostPosted: Thu Oct 16, 2014 8:59 pm
by helpo1
Pochybujem, že to bude väčšmi o príbehu, lebo celá M&B séria je vlastne veľký sandbox. Môže tam byť niekoľko hlavných questov pre frakcie ako v WFaS, ale čisto questovú hru z toho urobiť nemôžu. Kopali by si vlastný hrob.

Re: Obecná diskuse

PostPosted: Thu Oct 16, 2014 9:01 pm
by Kaiser
helpo1 wrote:Pochybujem, že to bude väčšmi o príbehu, lebo celá M&B séria je vlastne veľký sandbox. Môže tam byť niekoľko hlavných questov pre frakcie ako v WFaS, ale čisto questovú hru z toho urobiť nemôžu. Kopali by si vlastný hrob.


helpo nic takového jsem nepsal-nemyslel :?
myslím že by mohli urobit lepší příběh v tom smyslu že každá NPC nebude na jedno brdo, budou inteligentnější a propracovanější ;)
Spíš napiš lastní návrhy o hře, když hru znáš přispívej :)

Re: Obecná diskuse

PostPosted: Thu Oct 16, 2014 9:43 pm
by helpo1
To sa rovno môžu inšpirovať Floris ModPackom alebo Silverstagom z Warbandu.
Celkovo je príbeh známy. Odohráva sa o dve storočia skôr, v dobe, keď sa Calradijská ríša rozpadáva a vznikajú štátiky. Hráč ju môže opäť postaviť na nohy, doraziť ako vazal jedného z vznikajúcich kráľovstiev, ale aj urobiť si s ňou úplne iné plány. Celkovo bude zasadený do +- AD 600-1100, teda obdobia rozpadu (Západo)Rímskej ríše.

There's the Vlandians, a tribe whose chieftains have become feudal lords and are renowned for their skills as heavy cavalry. There's the Sturgians, who colonized the forests of the north and specialize in axe- and sword-armed footmen. The Aserai live in the scrubland and desert oases of the south and fight on both horseback and foot. The Khuzaits, a steppe tribe that conquered the trading cities of the east, make heavy use of horse archers. The Battanians meanwhile are skilled in exploiting their native woodlands, and are deadly in ambushes, be it a shower of arrows or a screaming charge out of the trees. The Empire has spent generations honing the arts of combined-arms warfare, with cataphracts, spear formations, and archers all doing their part on the battlefield.

Re: Obecná diskuse

PostPosted: Thu Oct 16, 2014 9:55 pm
by Kaiser
Jo, někde jsem to taky četl ale v češtině.
Líbí se mi hlavně více možností jak si sestavit brnění a také inventář (brnění) koníka.

Působíto hodně dobře 8-)

Re: Obecná diskuse

PostPosted: Thu Oct 16, 2014 10:01 pm
by helpo1
Je to možné, že si to čítal preložené alebo zrecenzované, je to z oficiálneho Bannerlord DevBlog-u, Episode VII.
Iste. Skaziť tam našťastie veľmi nemajú čo. :troll:

Re: Obecná diskuse

PostPosted: Thu Oct 16, 2014 10:23 pm
by Kaiser
Recenze to byla, ano.
Díky za odkaz :thup: