Atmucoicon

Miesto styku s verejnosťou

Moderator: Darkenius

Atmucoicon

Postby Aeternitas » Mon Jul 07, 2014 10:46 pm

Prave vychazi specialni cislo naseho casopisu. Je prvni v rade. Jeho obsahem je moje velka povidka Atmucoicon.

Dalo to docela praci ji napsat, proto bych ocenil komentare. Pokud chcete zase nekdy si nejakou povidku precist, komentujte. Neuvidim-li komentara, je to znameni, ze uz dalsi nemam delat.

http://times.darkforests.info/special.php
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Re: Atmucoicon

Postby Richie » Wed Jul 09, 2014 1:13 am

Tak konečne som si našiel pokojný večerný čas na to, aby som si toto dielo prečítal. Nasledoval som radu a čítal som to okolo pol noci (teraz čo to píšem) a po tme. Sviečku som nemal, ale mám blikajúci monitor, tak sa to nejak vykompenzuje.

Prvá vec, ktorú vyzdvihnem je to, že tvoje záverečné slová sa vyplnili. Je to veľmi silný, krátky - ale zároveň dlhý strhujúci príbeh, ktorý som čítal v jednom kuse. Dalo sa do toho prekrásne vžiť, takisto, ako u iných tvojich diel. Atmosféra bola úžasná a čítanie pri noci sa vzhľadom na príbeh veľmi napomohlo k prežívaniu. Normálne mám teraz obavy sa pozrieť do okna. :D Čo ak tam niekto stojí, úpenlivo ma sleduje a čaká? Hoc aj zo 6. podlažia. Radšej by som mal už spať.

Každopádne je to skvelo podané, neviem, čo k tomu ešte napísať. Dal si si veľkú námahu to napísať a tá námaha sa podľa mňa vyplatila. Je to super a určite ešte niekedy skoncipuj nejakú poviedku, aj tohto typu, pretože je to zážitok to čítať.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit, posuere a, pede.
User avatar
Richie
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Man with the Whip
The Man with the Whip
 
Posts: 27514
Joined: Mon Sep 24, 2012 9:59 pm

Re: Atmucoicon

Postby Richie » Wed Jul 09, 2014 9:52 am

Ešte dodám, že som absolútne nečakal takýto koniec. Dojímavé. :)
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit, posuere a, pede.
User avatar
Richie
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Man with the Whip
The Man with the Whip
 
Posts: 27514
Joined: Mon Sep 24, 2012 9:59 pm

Re: Atmucoicon

Postby Huro » Thu Jul 10, 2014 9:18 am

Tak ja som si tiež našiel nejaky čas aby som si to cele prečital aj ked nie večer lebo vtedy už okolo pul noci spim :D

Je to fakt celkom dobry strhujuci ale najmä dlhy pribeh a ja načitanie moc nie som ale zaujal ma celkom rapidne ten pribeh. Niektre sny sa sice môžu stat skutočnostou ale niektore nemusia. Ludia môžu snivat 50 rokov a sen nesplni alebo môžu snivat napr 1 noc a sen sa splni ale nie tak ako čakame. Ako hovori Richie tak dalo sa do toho krasne vžit ale podla mna je lepšie to čitat cez den ked je viac volnejšieho času. Nemyslel som že budu tieto komixi až taketo dlhe lebo ako vravim ja moc načitanie niesom ale inač všetko ostatne bolo perfektne neviem čo dodat ale dufam že budu dalšie nove komixi len Aet poprosim nech su trochu kratšie :D
Alarm für Cobra 11
User avatar
Huro
Ishtar soldier
Ishtar soldier
 
Posts: 691
Joined: Mon Oct 22, 2012 1:00 pm
Location: Xardasova Veža

Re: Atmucoicon

Postby Richie » Thu Jul 10, 2014 9:20 am

Śkoda len, že to nie sú komiksy.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit, posuere a, pede.
User avatar
Richie
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Man with the Whip
The Man with the Whip
 
Posts: 27514
Joined: Mon Sep 24, 2012 9:59 pm

Re: Atmucoicon

Postby DarkFall » Wed Jul 16, 2014 6:02 pm

Tak jsem si našel trochu času na přečtení tohohle komixu, včera jsem si to chtěl přečíst.. ale kašlal jsem na to :D

Budu psát hned od té doby, co to začnu číst, abych nevynechal, jak na mě časopísek působil :happy:

Hned zezačátku, jsem si přečetl pár slov: "Představte si že máte sen, neuvěřitelně neskutečný sen..." a byl jsem celkem pohlcený, že jsem četl dál. Tak celý zklamán jsem zjisitl, že to byl je Prolog a začalo to být napínavé.. :)
Jak říká Richie a Huro, dalo se do toho krásně vžít, už hned ty první slova..
Taky se přiklánim k názoru, že škoda, že to nejsou komixy, ale to zas tolik nevadí.
Bylo to strašně zajímavé, aete, máš fakt supr slovní zásobu, kterou ti závidím. I obrázky byly fakt nádherné a celá grafická úprava.. samozřejmě roli hraje příběh. Byla to fakt pecka, jen tak dál. Takhle dlouhý příběh mi nevadil, ale přeci jen, kratší by to být mohlo.
Bylo to zajimavé, jen tak dál.
DarkFall
Mercenary
Mercenary
 
Posts: 350
Joined: Mon Apr 08, 2013 6:49 pm

Re: Atmucoicon

Postby Aeternitas » Wed Jul 16, 2014 6:19 pm

Je to tak 1/4 normalniho obecneho romanu. Ma to cca 22 tisic slov. 8-)
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Re: Atmucoicon

Postby Aeternitas » Mon Mar 09, 2015 9:08 pm

Special Atmucoicon dosahl uz temer 200 stazeni, coz jej dela nase nejoblibenejsi vydani. V posledni dobe jsem uvazoval o moznem relativnim pokracovani. Pokud by nekdo mel zajem, je prava chvile a prave misto se vyjadrit. 8-)
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Re: Atmucoicon

Postby Kaiser » Mon Jun 05, 2017 7:24 pm

Atmucoicon už bude mít 3 roky? :shock: Já si na něj vzpoměl tuhle v práci, v noci, představoval jsem si ho ve filmovém zpracování. Pak se mi to vymstilo šel jsem se nadýchat vzduchu a venku něco zakvákalo to jsem chvátal zpátky.
Atmucoucon mam rád. Ovšem nejvíce se líbí ted ta střední část kdy Aet je pronásledován ve svém městě. To je hodně děsivé.
:)
Kaiser
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Dark Forests Times
Unknown hero
Unknown hero
 
Posts: 18441
Joined: Tue Sep 25, 2012 9:25 pm

Re: Atmucoicon

Postby Aeternitas » Mon Jun 05, 2017 9:29 pm

Docela dlouha doba. 8-)
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Next

Return to Hlavná sála

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron