Reklamni oddeleni

Miesto styku s verejnosťou

Moderator: Darkenius

Reklamni oddeleni

Postby Aeternitas » Sun Apr 20, 2014 9:50 am

Tento topic slouzi k zadavani reklamy do naseho casopisu. Pokud chcete do casopisu umistit reklamu na vas projekt, dilo, stranky nebo ja nevim co, tak podle nize zvoleneho systemu mi poslete PM s veskerymi udaji a viditelnym oznacenim v predmetu zpravy..

Reklamu upravujte nasledujicim zpusobem (viz nize). Je treba uvest urcite udaje a obrazek nesmi chybet. To, ze zde zadavate reklamu jeste nezname, ze bude do casopisu vlozena. Obycejne jedna reklama muze prijit do jednoho casopisu. Pokud ji chcete opakovat, musi to byt uvedeno. Pro jednu reklamu muzete pouzit prave jeden obrazek. Ten samozrejme muze byt kolazi vice obrazku. Casopis ma format A4, tak na to myslete. Pokud uvedete vice obrazku, bude pouzit jen jeden nahodnym vyberem. Pokud ma byt reklama opakovana a je uvedeno vice obrazku, bude vzdy pouzit jen jeden a to nahodnym vyberem.

Pokud chcete reklamu na vas web nebo podobne, predpoklada se, ze rovnez umistite viditelny vhodne zvoleny link na nas. Bez toho reklama nebude prijata.

Priklad:

Zadavatel: Aeternitas
Nazev subjektu: Infernum
Typ: rozpracovana Gothic 2 modifikace
Link: http://infernum.darkforests.info/
Frekvence: 1x
Text: The darkest modification ever.


--- obrazek ---

(text vkladejte tak, ze muze byt na vice radku podle toho, jak ho chcete mit v reklame. Nemusi byt ovsem uveden, muzete ho mit uz primo v obrazku, coz doporucuju, abyste si to graficky odladili.)
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Return to Hlavná sála

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron