Almiarn Caves - Discussions with the team

Miesto styku s verejnosťou

Moderator: Darkenius

Almiarn Caves - Discussions with the team

Postby Aeternitas » Sun Apr 13, 2014 10:11 am



Zde můžete diskutovat s týmem časopisu.

.
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Re: Dark Forests Times

Postby Mike » Wed May 07, 2014 12:22 am

Ahoj,

já bych tedy okomentoval časopis, který jsem tu četl. :) Nevím kam přímo, takže píšu sem.
Lidi, tedy, myslím vás, co jste na tom pracovali: moc hezká práce, líbí se mě graficky a tak vůbec... (teda, až na font, mám rád bezpatkový, ale to je indiv.)

Rozsah je opravdu štědrý, co musím vyzdvihnout jako zajímavý článek byl "ten o hřibu". Ostatní byly také fajn, reklamy, jako zábavná vložka se mi líbily také.

Pokud bych měl celkově hodnotit, dávám 9/10 s tím, že bod dolů za font (patková kurzíva se mi těžce nelíbí).

Ostatní bylo fajn, pěkné a já si přičetu další díl, jak bude k dispozici. Je vidět, že tím žijete a to je určitě dobře.

A ano, abych nezapomněl, tak (ač nehraju), tak mě oslovily zmiňované modifikace - uvítal bych něco jako Let's play, ale to už odbočuju...

Takže tak. :) Hezký den, A.
User avatar
Mike
Town fox
Town fox
 
Posts: 182
Joined: Tue Sep 25, 2012 8:09 pm

Re: Almiarn Caves - Discussions with the team

Postby Huro » Wed May 07, 2014 10:18 am

Tak neviem presne kde to ma byt lebo 1 uživatel a čitatel Apfel ak sa nemylmy dal svoj komentar inde ale to je mimo temu.

Takže musim uznat že rozhovor s Aetom a Koláčom ma dost prekvapil pretože čo som si všimol tak Aet je dost tajnostkar lebo my vždy dava na SZ strašne kratke odpovede.

Ja osobne časopisy nečiatam skôr knihy ale kdežde sa to tyka tohto vynikajuceho fora tak si to všetko rad prečitam.

Všetko o modoch bolo celkom dobre lenže čo musim uznat a už sa tešim na dalšie pokračovanie časopisu.

Časpoisu davam plny počet bodov teda 100%.
Alarm für Cobra 11
User avatar
Huro
Ishtar soldier
Ishtar soldier
 
Posts: 691
Joined: Mon Oct 22, 2012 1:00 pm
Location: Xardasova Veža

Re: Almiarn Caves - Discussions with the team

Postby ABC » Tue May 13, 2014 10:34 am

Konečně jsem se dostal k tomu, abych si přečetl tenhle skvělý měsíčník. První dojem sice nebyl nejlepší, protože se mi to příliš dobré, ale když jsem se do toho začetl tak mě to chytlo. Rozhovor s Aetem nám ho trochu více přiblížil, zajímavý byl článek o hřibu a o skřetí aréně. Dobrý byl aji tajostrov. Ostatní taky bylo hezké a zajímavé. Celkový závěr bylo to hezké a hodnotím to na 1. :D

jo a ještě kdyby jste chtěli pomoct, klidně napište sz rád se zapojím. :D
User avatar
ABC
Veteran
Veteran
 
Posts: 1236
Joined: Thu Sep 27, 2012 5:19 pm
Location: Ladharská soustava planeta Hinaitin veleříše Domská Dragarienské království Arasholm

Re: Almiarn Caves - Discussions with the team

Postby DarkFall » Wed May 21, 2014 6:03 pm

Tak k tomu časopisu.

Nevím, kde začít.. :D Hodně se mi líbil, jak po stránce grafické tak i po slovní zásobu, která byla fakt neskutečná. Hodně pestrý výběr slov.

Většina těch příběhů byla zajimavá, Koláčův Gothic se mi líbil, také se mi hodně líbilo Aetovo první setkání s Gothicem. Jsem se toho o tobě dost dozvěděl :D

Stíny bohů, nebo jak se to jmenovalo, bylo fakt pecka, už se těším na další pokračování. To se mi z toho časopisu líbilo snad nejvíc, ještě by to mohlo být na stejném místě s Gothicem u Koláče a Aeta.

Pokračujte dál, doufám, že v dalším časopise uvidím tyto 3 kapitoly ! :) :ham:
DarkFall
Mercenary
Mercenary
 
Posts: 350
Joined: Mon Apr 08, 2013 6:49 pm

Re: Almiarn Caves - Discussions with the team

Postby Aeternitas » Wed May 21, 2014 6:47 pm

Jsme radi, ze se vam nas casopis libi. Uz pripravujeme druhe cislo, kde je zase na co se tesit. Bude fajn, kdyz budete davat tipy, co byste radi tam videli, i v dalsich cislech. Ktere veci nesmi chybet, a podobne.

DarkFalle, u tebe jsem nepochopil, ktere tri kapitoly urcite nesmi chybet. Predpokladam, ze jedno je pokracovani Stinu bohu. A ty dalsi dve?
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Re: Almiarn Caves - Discussions with the team

Postby Turdion » Sat May 24, 2014 12:18 pm

Časopis? Wow. Hned stahuju. :gift2:
Image
User avatar
Turdion
The Dark Mages
The Dark Forests Times
Town hero
Town hero
 
Posts: 156
Joined: Thu Nov 07, 2013 10:43 am
Location: Nicota

Re: Almiarn Caves - Discussions with the team

Postby DarkFall » Sat May 24, 2014 9:29 pm

Aeternitas wrote:Jsme radi, ze se vam nas casopis libi. Uz pripravujeme druhe cislo, kde je zase na co se tesit. Bude fajn, kdyz budete davat tipy, co byste radi tam videli, i v dalsich cislech. Ktere veci nesmi chybet, a podobne.

DarkFalle, u tebe jsem nepochopil, ktere tri kapitoly urcite nesmi chybet. Predpokladam, ze jedno je pokracovani Stinu bohu. A ty dalsi dve?



mluvím o tom, jak ty a myslím koláč jste psali své zážitky gothicu, kdyby jste doplnili do dalšího časopisu další zážitky, bylo by to fajn :)
DarkFall
Mercenary
Mercenary
 
Posts: 350
Joined: Mon Apr 08, 2013 6:49 pm

Re: Almiarn Caves - Discussions with the team

Postby Koláč » Sun Jun 01, 2014 2:12 pm

Áno, áno tie prídu, ale u moje zážitky z Gothicu budú najbližšie až v júly (červenec) . :( :D Mimochodom, dneska sa môžete tešiť, dúfam že viete načo, keď je prvý deň v mesiaci. 8-) :lol: :D
Jedenie a viera v Pána sú úžasné!
User avatar
Koláč
The Dark Forests Times
Cruel sun
Cruel sun
 
Posts: 9298
Joined: Sun Jul 14, 2013 10:01 pm
Location: Všade dobre, kde je jedlo, aj tam

Re: Almiarn Caves - Discussions with the team

Postby DarkFall » Fri Jun 06, 2014 7:01 pm

Tak to bomba, už se těším na další časopis, který vyjde i v červenci.
DarkFall
Mercenary
Mercenary
 
Posts: 350
Joined: Mon Apr 08, 2013 6:49 pm


Return to Hlavná sála

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron