General discussion about Assassin's Creed I

Forum concerning Assassin's Creed I

Moderator: Dexter

General discussion about Assassin's Creed I

Postby Dexter » Tue Oct 09, 2012 8:19 am

General discussion about Assassin's Creed I










Please keep in mind during the discussion the rules of this forum.
If you have any comments please contact the moderator of this forum.
-*E!ne*KIe!ne*-
User avatar
Dexter
Nordmar warrior
Nordmar warrior
 
Posts: 1141
Joined: Tue Oct 09, 2012 7:40 am
Location: I live at home
  topic author

Re: General discussion about Assassin's Creed I

Postby Mopidu » Sat Oct 27, 2012 11:52 am

Za pade jsem si pořídila AC1, trochu se seká při útocích a nevím jak se toho zbavit, ale to nevadí. Každopádně můj první názor byl nic moc, prostě jsem odehrála tutorial, útok templarů atd., jen abych to měla rychle za sebou, což se ale změnilo s příjezdem do Damašku. V Damašku mě to konečně začalo pořádně bavit, šplhala jsem na ty orlí věže, dělala quest, nakonec se mi z Damašku ani nechtělo pryč. V Acre to bylo trochu jinačí, na střechách byly stráže a bylo těžší zůstat nezpozorována, ale byla tam krásná smutná atmosféra a peříčko nakonec bylo odevzdáno. Teď jsem dorazila do Jeruzaléma, vypadá to tam opravdu hezky a je tam dost míst pro mou oblíbenou činnost, totiž šplhání a skákání do sena. Teď bych si troufla říct, že je to jedna z mých oblíbených her a když bude příště sleva, třeba jen minimální, koupím si určitě další díl a pak další a další :D
Přirozeně nemám ráda Altaïra. Ať je dobrý jak chce, přijde mi moc chladnokrevný i na hašašina, pořád je sám a nevadí mu to. Snad bude Ezio z příštích her lepší :)
........................................................................................................................................................................
I like RAINBOW DOTS
User avatar
Mopidu
Adventurer
Adventurer
 
Posts: 46
Joined: Fri Oct 12, 2012 4:26 pm
Location: Dwemer Ruins in Elsweyr (don't ask why :D)

Re: General discussion about Assassin's Creed I

Postby Mahoney » Mon Oct 29, 2012 9:11 pm

Mopidu wrote:Za pade jsem si pořídila AC1, trochu se seká při útocích a nevím jak se toho zbavit, ale to nevadí. Každopádně můj první názor byl nic moc, prostě jsem odehrála tutorial, útok templarů atd., jen abych to měla rychle za sebou, což se ale změnilo s příjezdem do Damašku. V Damašku mě to konečně začalo pořádně bavit, šplhala jsem na ty orlí věže, dělala quest, nakonec se mi z Damašku ani nechtělo pryč. V Acre to bylo trochu jinačí, na střechách byly stráže a bylo těžší zůstat nezpozorována, ale byla tam krásná smutná atmosféra a peříčko nakonec bylo odevzdáno. Teď jsem dorazila do Jeruzaléma, vypadá to tam opravdu hezky a je tam dost míst pro mou oblíbenou činnost, totiž šplhání a skákání do sena. Teď bych si troufla říct, že je to jedna z mých oblíbených her a když bude příště sleva, třeba jen minimální, koupím si určitě další díl a pak další a další :D
Přirozeně nemám ráda Altaïra. Ať je dobrý jak chce, přijde mi moc chladnokrevný i na hašašina, pořád je sám a nevadí mu to. Snad bude Ezio z příštích her lepší :)


Ahoj Mopi, toho problému při útocích se zbavíš tím, že vypneš při hraní internet :). Má stím potíže mnoho lidí.
If you have any questions? PM ME

My section is TES

My section is Fallouts

User avatar
Mahoney
Adventurer
Adventurer
 
Posts: 92
Joined: Thu Sep 27, 2012 5:09 pm

Re: General discussion about Assassin's Creed I

Postby Dexter » Mon Oct 29, 2012 9:20 pm

To bych prosil :)
-*E!ne*KIe!ne*-
User avatar
Dexter
Nordmar warrior
Nordmar warrior
 
Posts: 1141
Joined: Tue Oct 09, 2012 7:40 am
Location: I live at home
  topic author


Return to Assassin's Creed I

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron