We're looking for new members / Přijímáme nové členy

Moderator: Velky Dyrian

We're looking for new members / Přijímáme nové členy

Postby Aeternitas » Fri Dec 07, 2012 9:31 pm

ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Re: We're looking for new members / Přijímáme nové členy

Postby Aeternitas » Tue Mar 05, 2013 8:33 pm

.



The Dark Mages Mod Team

Jsme největší, nejaktivnější modařský tým v ČR a SR. Modujeme hru Gothic 2. Jsme skupina nadšenců a fanoušků a náš volný čas věnujeme tvorbě modů do této hry. Být členem týmu znamená být členem rodiny modařů a být aktivní. Máme rovněž členy i z jiných států než z ČR a spolupracujeme s řadou dalších lidí z celé mezinárodní Gothic komunity.

Pracujeme na dvou modifikacích: Thanatos a Infernum. Obě modifikace se odlišují od ostatních modifikací a to značně. Jsou to mody s velmi vysokou obtížností (patrně největší, co jste zatím zažili), rozpracované do značných podrobností, odehrávající se ve velmi temném světě, plném smrtícího nebezpečí. Hráč navštíví velké množství lokací od hustě zarostlé divočiny severských hvozdů, přes tajemné hrady a zříceniny, až po zapadlé vesnice a města, zrádné bažiny, nebo zapomenuté pláže a palmové háje na jihu, či rozsáhlá podzemí v hlubinách země, kde strachem tuhne krev v žilách. Prožije při tom velmi tajemný příběh.

Oba mody jsou už dobře hratelné, srovnatelné s mezinárodní konkurencí.

Náš tým stále hledá nové aktivní lidi, i takové, co nikdy nemodovali a jsou nováčky v dané oblasti, ale chtějí se něčemu přiučit. Proto neváhejte a napište nám, rádi vás u nás uvítáme.



Členové týmu:

Tým má svou strukturu a každý člen nějakou úlohu v ní:

Aeternitas - hlava týmu, dělá do všeho :), převažně ale veškeré skripty, dialogy, modelování, objekty, vobing, dubbing.

Richie - zástupce hlavy týmu, muž s bičem 8-) a fórum support.

Dyrian, Vaana - 3D grafika.

Darkenius - hudba, vobing, dialogy.

Kaiser - dialogy.

Celý seznam členů gildy najdete zde.

Pokud budete chtít vstoupit do našeho týmu, pište do příslušných topiců (můžete i do tohoto) nebo jakémukoliv členu týmu.





S pozdravem The Dark Mages Mod Team





ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Re: We're looking for new members / Přijímáme nové členy

Postby Aeternitas » Tue Mar 05, 2013 8:34 pm

.



The Dark Mages Mod Team

We are the largest, most active modding team in the Czech Republic and Slovakia, having also members of the worldwide. We make mods of the game Gothic 2. We are a group of enthusiasts and fans; we devote our free time to making mods for this game. Being a member of our team means to be a member of a family of modders and be active. We also have members from other countries from all around the world and cooperate with many other people across international Gothic community.

We are working on two modifications: Thanatos and Infernum. Both modifications are considerably different from other modifications. They are mods with very high difficulty (probably the highest you ever encountered), elaborated in great detail, set in a very dark world, full of deadly danger. The player will visit many locations from the densely overgrown wilderness of northern forests, through the mysterious castles and ruins, to the remote villages and towns, treacherous swamps, or forgotten beaches and palm groves in the south, and the extensive underground in the depths of the earth. You live through very mysterious story.

Both mods are already playable, comparable to international competition.

Our team is always looking for active people, even those who never have modded before and are new to the modding world, but want to learn something. If you are interested, do not hesitate and contact us; we will welcome you among us.



Team members:

The team has its own structure and each member a role in it:

Aeternitas - The Highest Dark Mage, the head of the team, does everything :), but mainly all the scripts, then dialogs, 3D modelling, objects, vobing, dubbing.

Richie - The Second Dark Mage,
the right hand of the team leader, the man with the whip 8-) and forum support.

Dyrian, Vaana - 3D graphics.

Darkenius - music, vobing, dialogs.

Kaiser - dialogs.

The full list of members of the guild you find here.


If you want to join our team, please write in this topic or contact any member of the team.





With regards The Dark Mages Mod Team





ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Re: We're looking for new members / Přijímáme nové členy

Postby Tibron » Tue Mar 05, 2013 8:43 pm

Ahoj,

na vlákně na gothicz foru jsem našel, že hledáte hlavně překladatele, speakery a testery.
Z těchto tří činností mám nejvíce zkušeností s překladem z angličtiny do češtiny a z češtiny do angličtiny. To bych určitě mohl dělat.

Chci se zeptat jestli bych nemohl pomoct i s něčím jiným kromě těch 3 výše uvedených věcí.

Sice nemám v podstatě žádné zkušenosti s modováním (ať už Gothic, nebo čehokoli jiného), ale chodil jsem na informaticky zaměřenou školu a něco málo jsem tam naprogramoval (hlavně v c#). Teď si hraju s vytvářením nějakého minimódu od píky, ale bavilo by mě se něco přiučit na rozběhlém módu, nechat si vysvětlit atp.
Tibron
Beginner
Beginner
 
Posts: 37
Joined: Sat Dec 22, 2012 7:56 pm

Re: We're looking for new members / Přijímáme nové členy

Postby Darkenius » Thu Jul 04, 2013 7:29 pm

Nazdar 8-) Jsem Darkenius Storm a mám spoustu zkušeností, co se týče Gothica. Hlavně ve scriptování, což mě nejvíc baví. Taky jsem si sám vytvořil i mod - takový addon do Návratů. Většinou scriptuji postavy a dialogy, itemy, zbraně, orky a monstra. Taky rád tvořím úkoly, ale jen typu sežeň-dones a zjisti-oznam. Vše poctivě dělám v Gothic Sourceru ;)
Co se týče Spacera, tam mám taky dost zkušeností jako např. přidávání objektů nebo waypointů, které občas blbnou. S VDFS taky žádný problém, mod vytvořit umím, akorát je problém ho rozjet. :D
Co se týče překladu z AJ do češtiny, tak anglinu mám v krvi. Občas si píšu vlastní příběh do jedné hry anglicky. Ale těch gramatických chyb tam je. :D
Co se týče speakingu, tak mám různorodý hlas tj. můžu namluvit různé postavy různými hlasy, také se do těch dialogů umím vžít. Anglicky mluvím v pohodě.
Hrál jsem G1 a G2 několikrát po sobě i většinu jejich modů.
Pracuji velmi rychle, takže je možné, že budu hotový v krátkém čase. Pokud máte nějaké dotazy, tak mi napište.
Daemonium ab inferno.
User avatar
Darkenius
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
Dragonkiller
Dragonkiller
 
Posts: 7049
Joined: Thu Jul 04, 2013 4:49 pm

Re: We're looking for new members / Přijímáme nové členy

Postby Turdion » Fri Nov 29, 2013 7:19 pm

Ahojte koukal jsem na ty obrázky vašich modů a moc se mi líbily. Chtěl bych se stát taky členem vašeho týmu. Fantasy se mi hodně líbí a Gothic mi tak nějak přirostl k srdci. A zdá se že jste jediný tým v okolí. Moc toho neumím ale určitě se chci naučit.
Image
User avatar
Turdion
The Dark Mages
The Dark Forests Times
Town hero
Town hero
 
Posts: 156
Joined: Thu Nov 07, 2013 10:43 am
Location: Nicota

Re: We're looking for new members / Přijímáme nové členy

Postby Galvain » Sun Jan 12, 2014 3:43 pm

Zdar lidi.
Slyšel jsem že přijímáte nové členy tak jsem si řekl protože jsem veliký fanda všech Gothiců upozorňuju že Gothiců ne ARCANIE a nedávno mi nejmenovaný člen tohoto fóra řekl o této stránce.Tak jsem si řekl že bych jsem se mohl zaregistrovat na toto forum a chtěl bych se stát členem modařské skupiny Dark Mages protože mám chuť modovat.

Omlouvám se za češtinu, pravopis a sloh atd. znáte to.
S pozdravem HoVNas

Díky
Galvain
Beginner
Beginner
 
Posts: 16
Joined: Fri Jan 03, 2014 8:46 pm

Re: We're looking for new members / Přijímáme nové členy

Postby Aeternitas » Sun Jan 12, 2014 3:48 pm

Ahoj. Nejvyssi rada Temnych magu se sejde a bude rokovat. Pak ti sdelime vysledek. 8-)
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Re: We're looking for new members / Přijímáme nové členy

Postby Raven_the_MAD » Sat Oct 25, 2014 11:22 pm

Caw jsem Raven_the_MAD, vic znamej jako ForeverLone
Mam zkusenosti s psanim webu, trochu s psanim apps na android (opravdu minimalni), catl jsem par prirucek o Java a C++, početl jsem Aeternitasovu modding wiki.
Najednou se prehrabavam v souborech gothika, snazim se vymodelovat v blenderu vlastni mesh atd. 8-)
Prostě: se hlasim do výběrovyho programu na clenstvi v Dark Mages.....
Zkusim sem dohodit nakou tvorbu
Last edited by Raven_the_MAD on Sun Oct 26, 2014 12:27 am, edited 1 time in total.
User avatar
Raven_the_MAD
The Dark Mages
Mercenary
Mercenary
 
Posts: 337
Joined: Sat Oct 25, 2014 10:09 pm
Location: Sand

Re: We're looking for new members / Přijímáme nové členy

Postby Aeternitas » Sat Oct 25, 2014 11:26 pm

Nejtemnejsi rada se sejde a bude rokovat o tve zadosti.
ImageImageImageImageImageImage
User avatar
Aeternitas
The Dark Mages Mod Team
The Dark Mages
The Modders
The Dark Forests Times
The Highest Dark Mage
The Highest Dark Mage
 
Posts: 34960
Joined: Mon Sep 24, 2012 8:15 pm
Location: Nordmar Highland
  topic author

Next

Return to Ishtar Gorges

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron